Sklep

Laptopy poleasingowe - pclider.pl

Komputery poleasingowe - pclider.pl

Monitory poleasingowe - pclider.pl

Monitory poleasingowe - pclider.pl

Newsletter
Zapisz się do naszego Newslettera i odbierz kod rabatowy -3% na podany adres e-mail!
Zapisując się do Newslettera akceptujesz naszą Politykę Prywatności oraz Regulamin.
7 zalet komputerów poleasingowych
7 zalet komputerów poleasingowych

Dla kogo?

Komputery poleasingowe to dobry wybór dla osób, które chcą mieć sprzęt naprawdę dobrej jakości za niewielką cenę. Każda osoba, która stawia na jakość, ale nie chce przepłacać za dany produkt. Przed zakupem warto dobrze sprawdzić oferowany sprzęt, aby dobrać go odpowiednio do swoich potrzeb. Pracownicy naszego sklepu, chętnie pomogą państwu w wyborze najlepszego modelu komputera poleasingowego, aby spełniał wszystkie państwa wymagania. 

Zalety 

Komputery poleasingowe mają swoje plusy i minusy. Jedyną wadą takiego sprzętu jest to, że ktoś już go wcześniej używał. Zalet jest więcej, dlatego przedstawimy je teraz państwu, aby nakreślić jakie korzyści płyną z zakupy komputera poleasingowego. 

  1. Klasa

Kupując komputer poleasingowy mamy dostęp do sprzętu najwyższej klasy, nawet biznesowej, które rzadko kiedy trafiają na półki sklepów masowej sprzedaży. 

  1. Jakość

Komputery poleasingowe wyposażone są w lepsze systemy, a także trwalszą obudowę, a także dodatkowe funkcje zabezpieczające. Dzięki temu nasz sprzęt, będzie dłużej sprawny, odporny na ataki hackerów, a także bardziej wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne. 

  1. Sprawdzeni dostawcy

PClider oferuje komputery tylko od sprawdzonych dostawców, aby klient miał pewność, że jego nowy sprzęt będzie w 100% gotowy do pracy.

  1. Cena

W stosunku do jakości oferowanych komputerów poleasingowych, ceny w naszym sklepie PClider.pl są niewielkie. Zakupy tutaj to czysta przyjemność! 

  1. Gwarancja

W PCLider oferujemy gwarancję na zakupione komputery poleasingowe od 3 do 24 miesięcy. W przypadku, gdy zajdzie potrzeba reklamacji, przebiega ona sprawnie i dość szybko. 

  1. Wiek

Komputery poleasingowe to najczęściej sprzęt kilku letni, dlatego jako stosunkowo nowy produkt klient będzie mógł używać praktycznie najnowszych podzespołów, ciesząc się ich sprawnością. 

  1. Konserwacja

Każdy komputer, który ponownie wraca na rynek przechodzi regenerację. Jest sprawdzany, aby kolejny użytkownik mógł w pełni cieszyć się z zakupionego sprzętu.

Mamy nadzieję, że dzięki wyżej wymienionym zaletom, zdecydują się państwo na zakup komputera poleasingowego w naszej firmie. Odpowiemy państwu na każde nurtujące pytanie, a także doradzimy w zakupach. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl