Sklep

Laptopy poleasingowe - pclider.pl

Komputery poleasingowe - pclider.pl

Monitory poleasingowe - pclider.pl

Monitory poleasingowe - pclider.pl

Newsletter
Zapisz się do naszego Newslettera i odbierz kod rabatowy -3% na podany adres e-mail!
Zapisując się do Newslettera akceptujesz naszą Politykę Prywatności oraz Regulamin.
Co oznacza termin "poleasingowy"
Co oznacza termin "poleasingowy"

Sprzęt poleasingowy charakteryzuje się wysokimi parametrami technicznymi, niewielkim stopniem zużycia, a także wysoką wytrzymałością. Często więc jest kompromisem pomiędzy wysoką ceną, na jaką możemy sobie pozwolić, a oczekiwaną jakością. 

Co oznacza termin poleasingowy?

Proces leasingu to forma kredytowania, idealna dla mniejszych, nie posiadających zbyt wysokiego budżetu firm. Za opcją leasingu mogą także rozejrzeć się przedsiębiorcy, którzy są dopiero na początku budowania swojego kapitału, a także osoby prywatne, którym zależy na dobrej jakości sprzęcie domowym, w przystępnej cenie Dzięki leasingowi można zakupić laptopy czy komputery stacjonarne z najwyższej półki, idealne do domowego użytku. Firmy mogą także liczyć na zakup samochodów oraz specjalistycznego sprzętu, niezbędnego do prawidłowego działania przedsiębiorstwa. Dla większych firm nowoczesny sprzęt, to gwarancja wysokiego komfortu pracy oraz bezpieczeństwa. Firmy najczęściej biorą sprzęt w leasing na okres około trzech lat. W tym czasie w warunkach firmowy, sprzęt nie zostaje wykorzystywany w całej jego możliwości. Po upływie tego czasu, firmy najczęściej sprzedają używane sprzęty, decydując się na wzięcie w leasing nowych. Na rynek trafia więc dobrej jakości sprzęt, który był już używany, ale stopień jego zużycia jest nie znaczny. Choć sprzęt elektroniczny dosyć szybko się starzeje, często wypierany przez nowsze modele, ten pochodzący z leasingu nadal posiada parametry, atrakcyjne dla użytkowników domowych.

Wady i zalety sprzętu poleasingowego

Decydując się na zakup sprzętu po leasingowego, mamy gwarancję sprzętu najwyższej jakości. Dla wielu osób, jest on dostępny tylko w tej formi/e Ceny sprzętu poleasingowego są znaczne niższe w stosunku do cen z półek sklepowych. Ponadto jest to sprzęt już sprawdzony i mamy pewność co do niezawodności jego działania. Większość firm oferujących sprzedaż sprzętu poleasingowego zapewnia gwarancję, uznawaną w okresie od dwóch tygodni do pół roku. Najczęściej oferowane są sprzęty pochodzące z tak zwanych linii biznesowych, posiadające bardzo wiele funkcjonalności, dopracowane w każdy najmniejszym szczególe. Najczęstszą wadą tego typu sprzętu są widoczne ślady użytkowania. Zazwyczaj są to niewielkie zadrapania, czy otarcia widoczne na obudowie, które w żaden sposób nie wpływają na jakość pracy sprzętu. Do wad należy fakt, że sprzęt nie jest nowy, a więc pojawia się ryzyko częstszych awarii. Mimo to, więcej jest pozytywnych aspektów zakupu sprzętu poleasingowego, niż wad, które nie są ukrywane przed kupującym. Dla tego też warto zdecydować się na sprzęt poleasingowy, chroniąc w ten sposób także środowisko naturalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl