Sklep

Laptopy poleasingowe - pclider.pl

Komputery poleasingowe - pclider.pl

Monitory poleasingowe - pclider.pl

Monitory poleasingowe - pclider.pl

Newsletter
Zapisz się do naszego Newslettera i odbierz kod rabatowy -3% na podany adres e-mail!
Zapisując się do Newslettera akceptujesz naszą Politykę Prywatności oraz Regulamin.
Co to komputer All-In-One? Jak działa i czy warto kupić AIO?
Co to komputer All-In-One? Jak działa i czy warto kupić AIO?

Co to komputer All-In-One? Czym jest?

Komputer AIO to urządzenie, w którym wszystkie standardowe komputerowe podzespoły są zamknięte w obudowie przypominającej monitor. Brak zewnętrznej jednostki centralnej, wymagającej oddzielnej obudowy pozwala zaoszczędzić miejsce, jest wygodne i zmniejsza problem plączących się kabli na ziemi. Komputer All-In-One jest od razu gotowy do pracy i wymaga najczęściej jedynie dokupienia klawiatury oraz myszki. Dzięki temu będziemy mieli w pełni sprawny komputer do pracy. Dobre komputery All-In-One wyróżnia kompaktowość, cicha praca oraz nowoczesny i estetyczny wygląd. Jeśli weźmiemy pod uwagę komfort użytkowania komputera AIO, to stanowi on ciekawą alternatywę dla standardowego komputera, a dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest spora energooszczędność, dzięki czemu obniżymy rachunki za prąd. Ponadto konsumenci coraz częściej decydują się właśnie na zakup komputera All-In-One, który zapewnia praktycznie wszystkie funkcjonalności standardowego komputera, przy jednoczesnym oszczędzaniu miejsca. Należy też dodać, że najlepsze wersje komputerów All-In-One cechują się znacznie cichszą pracą od topowych modeli standardowych komputerów stacjonarnych. Popularnymi komputerami All-In-One są komputery Apple iMAC.

Jak działa komputer All-In-One?

Komputer All-In-One to typ komputera, w którym nie zobaczymy klasycznej jednostki centralnej w specjalnej obudowie. Wszystkie niezbędne do prawidłowej pracy elementy są schowane w części monitora. Znajdziemy tam m.in. kartę graficzną, dysk twardy, pamięć RAM, procesor, a nawet napęd. Po podłączeniu zasilania i podpięcia klawiatury oraz myszki, urządzenie jest gotowe do pracy. Takie rozwiązania pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości miejsca.

Komputer AIO Dell 5470 - pclider.pl

Na zdjęciu poleasingowy DELL 5470 z naszego sklepu.

Czy warto kupić komputer All-In-One?

Dla większości użytkowników największą zaletą jest kompaktowość komputera All-In-One, a przy tym zachowuje on estetyczny i nowoczesny wygląd. Wybierając takie rozwiązanie, unikamy wielu kabli, które w klasycznych komputerach często plątają się nam pod nim. Możemy uniknąć w ten sposób dyskomfortu podczas naszej pracy oraz zapobiec przypadkowemu odłączeniu naszego urządzenia od zasilania. Chcąc kupić taki sprzęt taniej, możemy zdecydować się na zakup poleasingowego komputera All-In-One. Nasza firma od 18 lat zajmuje się sprzedażą poleasingowego sprzętu komputerowego, w tym komputerów AIO. 

Sprawdź naszą ofertę komputerów All-In-One:

24" fujitsu K557 i5

24" fujitsu K557 i5

1111 zł

Sprawdź
Apple iMAC A2116 i3

21,5" Apple iMAC A2116 i3

2555 zł

Sprawdź
21,5" AIO hp 200 G3 i3

21,5" AIO hp 200 G3 i3

1555 zł

Sprawdź
DELL 7450 AIO 24" i5

DELL 7450 AIO 24" i5

959 zł

Sprawdź
Lenovo M900Z AIO 24" i5

Lenovo M900Z AIO 24" i5

1099 zł

Sprawdź
DELL 5470 AIO 23"

DELL 5470 AIO 23"

999 zł

Sprawdź
Lenovo M93Z AIO 23" i5

Lenovo M93Z AIO 23" i5

1449 zł

Sprawdź

 
Przeczytaj też:
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl