Sklep

Laptopy poleasingowe - pclider.pl

Komputery poleasingowe - pclider.pl

Monitory poleasingowe - pclider.pl

Monitory poleasingowe - pclider.pl

Newsletter
Zapisz się do naszego Newslettera i odbierz kod rabatowy -3% na podany adres e-mail!
Zapisując się do Newslettera akceptujesz naszą Politykę Prywatności oraz Regulamin.
Czy warto kupić używany laptop poleasingowy?
Czy warto kupić używany laptop poleasingowy?

Co to laptopy poleasingowe?

Duża część firm informatycznych zarówno Polskich, jak i zagranicznych decyduje się na zakup sprzętu komputerowego w formie leasingu. Po okresie leasingu cały ten sprzęt - laptopykomputery czy drukarki, niezależnie od  stanu urządzenia (a często ten stan jest świetny) najczęściej trafia z powrotem do leasingodawcy. Kolejnym procesem po oddaniu takiego sprzętu jest jego dokładne sprawdzenie, które obejmuje stopień jego zużycia i części nadających się do wymiany. Laptopy po  przejściu tego procesu są najczęściej odsprzedawane innym podmiotom gospodarczym. Tak więc laptopy poleasingowe to urządzenia, które były wcześniej wykorzystywane przez firmę oraz jej pracowników do wykonywania służbowych obowiązków w firmie i nie były one kupione za gotówkę, lecz wzięte w leasing wraz z dziesiątkami, setkami innych laptopów.

Jak wybrać laptop poleasingowy?

Jeśli chcesz kupić dobry laptop poleasingowy, to musisz określić jakie masz co do niego wymagania i do czego będzie ten laptop używany, jeśli nie tego nie wiesz to wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my pomożemy Ci wybrać sprzęt. To właśnie na tej podstawie powinno się dobrać odpowiedni laptop. Dostępne u nas laptopy dokładnie sprawdzamy i przypisujemy je do konkretnej klasy sprzętu np. klasa A, A- lub B. Klasa sprzętu najczęściej określa jego wygląd zewnętrzny np. klasa A to sprzęt prawie jak nowy, klasa A- to sprzęt z drobnymi rysami itp. Możesz też wybrać sprzęt konkretnej marki lub konkretny model, który będzie skonfigurowany do Twojej codziennej pracy. Jesteś grafikiem? Potrzebujesz większej pamięci, wybierz sprzęt, którego pamięć jest duża lub jest możliwość jej rozbudowania. Warto zwrócić też uwagę na podzespoły - kartę graficzną, dysk, procesor czy baterię i jej żywotność.

Na co zwrócić uwagę wybierając laptop poleasingowy?

Wybierając laptop poleasingowy należy zwrócić uwagę na kilka istotnych rzeczy, które będą miały wpływ na Twoje późniejsze zadowolenie podczas korzystania z tego sprzętu i z samego zakupu. Pamiętaj, ze sama cena poleasingowego sprzętu nie powinna być Twoim głównym wyznacznikiem przy jego wyborze. Wybierając laptop używany zwróć uwagę na:

  • klasę sprzętu,
  • cenę,
  • podzespoły,
  • rozdzielczość matrycy,
  • wyświetlacz,
  • baterię i jej żywotność,
  • zainstalowane programy,
  • system,
  • opinie o danym modelu.

 

Laptop Poleasingowy HP - pclider.pl

Laptop poleasingowy z naszego sklepu HP 645 G2

Gdzie kupić laptop poleasingowy?

Kupując laptop poleasingowy, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na opinie o danym sklepie i produktach z tego sklepu, ponieważ złe opinie o laptopach poleasingowych mają osoby, które zakupiły je w nieodpowiednim miejscu. Nie należy patrzeć też tylko i wyłącznie przez pryzmat ceny konkretnego produktu, ponieważ sprzęt, który znacząco odbiega ceną poniżej wartości rynkowej, najprawdopodobniej ma ukryte wady lub uszkodzenia, o których sprzedawca Cię nie poinformuje. Kolejnym aspektem unikania wyboru laptopa po samej cenie są podzespoły danego produktu, jeśli jest do wyboru kupić produkt za X zł z dyskiem HDD, a dopłacić 50 zł do dysku SSD, który sprawi, że Twój komputer będzie pracował szybciej i wydajniej, to warto zdecydować się na dopłatę do tego podzespołu. Kolejną ważną rzeczą, na którą koniecznie musisz zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu poleasingowego, to gwarancja. Laptopy w naszym sklepie PCLider.pl zawsze są objęte gwarancją (najczęściej na okres 12 miesięcy) i wsparciem technicznym na wypadek wystąpienia problemów, które mogą się zdarzyć. Niestety, ale nie każdy sklep taką gwarancję traktuje poważnie i często zdarza się, że nie jest ona potem pozytywnie rozpatrywana w sklepie.

Przykładowe Laptopy poleasingowe, które można kupić w naszym sklepie pclider.pl:

Laptop poleasingowe DELL XPS 9370 - pclider.pl

Laptop poleasingowy DELL XPS 9370 - pclider.pl

Laptop poleasingowy hp 645 G1 - pclider.pl

Laptop poleasingowy hp 645 G1 - pclider.pl

Laptop poleasingowy fujitsu e756 - pclider.pl

Laptop poleasingowy fujitsu e756 - pclider.pl

Oprócz tego znajdziesz u nas też inny sprzęt poleasingowy: komputery stacjonarne, komputery ALL-IN-ONE, monitory czy telefony poleasingowe.

Czy warto kupić używany laptop poleasingowy?

Czy warto zatem kupić laptop poleasingowy? Naszym zdaniem tak, ale tylko i wyłącznie w zaufanym sklepie. W naszym sklepie dokładnie weryfikujemy wszystkie urządzenia i decydujemy się na sprzedaż tylko i wyłącznie tych laptopów, które pomyślnie przejdą nasze wszystkie testy. Jedną z wielu zalet laptopów poleasingowych jest fakt, że każdy ma możliwość zakupu sprzętu, który był sprzętem flagowym o wiele taniej od urządzeń nowych, które mają te same, a nawet gorsze parametry. Zakup laptopa używanego w naszym sklepie również nie wiąże się z ryzykiem braku wsparcia w przypadku ewentualnych problemów ze sprzętem. W PCLider.pl oferujemy każdy laptop poleasingowy z gwarancją i zawsze istnieje możliwość zwrotu lub wymiany urządzenia. Zdecydowanie się na laptop używany, to duży zysk dla wielu firm i osób prywatnych, ponieważ kupują sprzęt wysokiej jakości i świetnej cenie. Nasza oferta obejmuje zarówno droższe poleasingowe laptopy w cenie 1500-2150 zł, jak i tańsze za niecałe 350 zł. Laptop poleasingowy jest doskonałym wyborem do pracy, nauki lub użytku domowego. Większość naszych laptopów posiada matowe matryce, co zwiększa komfort użytkowania i pracy. Najczęściej naszymi klientami są instytucje państwowe oraz firmy, które kupują laptopy do biura i pracy, ale również klienci indywidualni, którzy kupują dzieciom laptopy szkoły. Tak więc, jeśli potrzebujesz kupić laptop do codziennych czynności, komunikacji, oglądania filmów, korzystania z programów księgowych czy do montażu wideo lub obróbki zdjęć, to warto kupić laptop poleasingowy.

Laptop poleasingowy czy nowy?

Zakup laptopa zawsze wiąże się z wieloma decyzjami, a jeśli tutaj jesteś to prawdopodobnie szukasz odpowiedzi na pytanie czy sprzęt poleasingowy będzie dobrym wyborem dla Ciebie. Właśnie w tym miejscu należy się zastanowić do czego potrzebujesz ten sprzęt i jak będzie używany, ponieważ są sytuację gdzie zakup laptopa nowego będzie lepszym wyborem, ale dotyczy to głównie sprzętu specjalistycznego, stosowanego do pracy przy zaawansowanych technologiach, gdzie taki laptop musi posiadać najnowsze rozwiązania technologiczne.  Jednak z naszego doświadczenia wynika, że zakup laptopa poleasingowego w większości przypadków jest wyborem korzystniejszym. Z reguły nowe laptopy w marketach są tworzone przy dużej oszczędności materiałów, a ich parametry i podzespoły bardzo często są takie same jak w laptopach poleasingowych lub nawet gorsze. 

 

Zapraszamy do sprawdzenia laptopów poleasingowych dostępnych w naszym sklepie pclider.pl

 

Laptopy poleasingowe Wrocław - pclider.pl

PCLider.pl - Komputery i Laptopy poleasingowe Wrocław

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl