Sklep

Laptopy poleasingowe - pclider.pl

Komputery poleasingowe - pclider.pl

Monitory poleasingowe - pclider.pl

Monitory poleasingowe - pclider.pl

Newsletter
Zapisz się do naszego Newslettera i odbierz kod rabatowy -3% na podany adres e-mail!
Zapisując się do Newslettera akceptujesz naszą Politykę Prywatności oraz Regulamin.
Korzyści z rozbudowy pamięci RAM i wymiany dysku na SSD

Korzyści z rozbudowy pamięci RAM i wymiany dysku na SSDRAM: pamięć o dostępie swobodnym służy do przechowywania danych aktualnie używanych programów.Dysk SSD: urządzenie do przechowywania danych w pamięci masowej zbudowane w oparciu o pamięć flash.Rozbudowa pamięci RAM

 

Jedną z wielu korzyści rozbudowy pamięci RAM w komputerach poleasingowych jest przystosowana ich do obecnych wymagań systemów operacyjnych i oprogramowania użytkowego.Dzięki rozszerzeniu pamięci uzyskujemy wzrost wydajności w systemie operacyjnym, aplikacjach, grach a przede wszystkim w przeglądarkach internetowych.Zalecana ilości pamięci dla użytkowników domowych jak i firm z prostym oprogramowaniem biurowym to 4GB w przypadku bardziej skomplikowanych aplikacji i gier od 8GB do 16GB.

 

Wymiana na dysk SSD

 

Podstawową zaletą dysków SSD jest brak ruchomych części, dzięki czemu stają się bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Charakteryzują się zdecydowanie krótszym czasem dostępu do danych. Kolejnymi zaletami wynikającymi z niemechanicznej konstrukcji dysku są praktycznie bezgłośna praca i niskie zużycie energii. Istotną ich cechą jest także szeroki zakres temperatury pracy od -40 °C do +85 °C. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania w komputerach poleasingowych możemy zauważyć znaczny przyrost wydajności całego systemu komputerowego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl