Sklep

Laptopy poleasingowe - pclider.pl

Komputery poleasingowe - pclider.pl

Monitory poleasingowe - pclider.pl

Monitory poleasingowe - pclider.pl

Newsletter
Zapisz się do naszego Newslettera i odbierz kod rabatowy -3% na podany adres e-mail!
Zapisując się do Newslettera akceptujesz naszą Politykę Prywatności oraz Regulamin.
Sprzęt poleasingowy starzeje się wolniej - sprawdź dlaczego
Sprzęt poleasingowy starzeje się wolniej - sprawdź dlaczego

Jeżeli słyszałeś, że sprzęt poleasingowy starzeje się wolniej i szukasz konkretnej odpowiedzi na to pytanie — dobrze trafiłeś. Bierzemy pod lupę laptopy, komputery, monitory i wiele innych, żeby rozwiać Twoje wątpliwości!

Co znaczy poleasingowy? 

Chociaż może się wydawać, że rynek sprzętów poleasingowych jest już powszechnie znany, prawda jest nieco inna. Wiele osób nadal nie zdaje sobie sprawy o możliwości kupna dobrego laptopa tanim kosztem. Poleasingowy oznacza wcześniej używany do pracy przez firmę. Średni czas korzystania ze sprzętu przez korporację to około 2-3 lata. Taki czas nie umniejsza jednak jakości komputera, jeżeli oczywiście był używany mądrze. Powiemy Ci, na co konkretnie zwrócić uwagę oraz o co pytać sprzedawców, decydując się na sprzęt poleasingowy. 

Zapewnij sobie długowiecznego laptopa 

Na początku upewnij się, ile lat pracy ma za sobą laptop. Z reguły takie informacje są podane na stronach serwisów i bezpośrednio w sklepie, ale zawsze lepiej dowiedzieć się więcej na temat detali w rozmowie. Następnie dowiedz się, jak był użytkowany sprzęt. Czy leżał w biurze, czy był mobilny, co na nim robiono — będziesz wtedy wiedzieć, w jakim stanie jest notebook. Potem zwróć uwagę na klasyfikację wizualną sprzętu, która również będzie w sieci. Oczywiście później sam obejrzyj wybraną przez Ciebie sztukę.

Zweryfikowałeś już wszystkie informacje i jesteś zdecydowany na dany model? Dobra cena, świetny stan, a teraz gestia kluczowa — czy pożyje dłużej niż sprzęt ze sklepu? Odpowiedź brzmi tak. Z reguły laptopy i wszelkie inne sprzęty poleasingowe są wykonywane z trwalszych, mocniejszych materiałów niż te przeznaczone na rynek konsumencki. Producenci zdają sobie sprawę z „delikatności” obchodzenia się z komputerem biurowym. Dlatego gwarantują im dodatkowe wzmocnienia.

Inna rzecz, że sprzęty dla prezesów, managerów i kadry wyższej są klasy biznes, a to samo w sobie oznacza wyższą jakość. Jeśli więc wypatrzyłeś gdzieś na rynku dobrą okazję i wahasz się odnośnie do kupna, bo nie wiesz, jak długo będziesz użytkować laptopa — spokojnie. Powinien Ci posłużyć przez kilka lat! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl